| Sevilla a întrebat:

Maine, 2 mai vor fi deschise postele din comune, orase?
D-au funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, e sarbatoare nationala, de asemenea nu vor fi deschise nici in zilele de pasti.

| hvc a răspuns (pentru anonim_4396):

2 mai nu e sarbatoare nationala...

| hvc a răspuns:

"Pe data de 1 mai, toate subunitațile poștale din mediul urban și rural vor fi inchise. In zilele de 2 și 3 mai, acestea vor lucra intr-un singur schimb, in program 8-16. Celelalte tipuri de subunitați poștale (agenții poștale, circumscripții poștale rurale) va fi program de lucru normal. Pe data de 4 mai, Oficiul Poștal Piatra Neamț 1 va fi deschis intre orele 9-13, program normal de lucru aferent zilei de sambata. In data de 6 mai 2013, toate subunitațile poștale din mediul urban și rural vor fi inchise."

Sursa : http://www.infoo.ro/......959GG.html