| Bogatasul a întrebat:

Salut tpu.Maine vor fi deschise postele si nu vreau la imi spuneti la nimereala.
Funda

Răspuns Câştigător
| Iubareatzãã a răspuns:

Da, Maine vor fi deschise! De pe data de 3 ianuarie toate institutiile, magazinele etc au program normal! Si nu este la nimereala... funda?big grin

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, care-i intrebarea? Sau ai vrut doar sa ne informezi? Si... sper ca te referi la Oficiile Postale, nu la alte alea!

| Bogatasul explică (pentru ardnaxur1961):

Intrebarea era daca maine vor fi deschise postele!

| TheStory a răspuns:

Maine vor fi deschise!

| Predator30 a răspuns:

Da

| Iubareatzãã a răspuns:

Mersi de funda!:*

| Alexandra_Aly_1997 a răspuns:

Da de astazi toate magazinele, institutiile, mall-urile si restul magazinelor sunt deschise si au program normal big grin Fundita? puppy dog eyes