| SirbGabriel a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat de cateva zile un PC nou si am o problema cu internetul.Nu imi mai descarca cu viteza normala,ce pot sa fac?
Inainte dupa ce instalam window-ul nu mai trebuia sa fac nimic,acuma trebuie sa conectez si USB-ul si mai instalez ceva driver pentru modem,dar viteza ramane joaca.
P.S. Am pus in funtiune si PC-ul vechi si acolo totul e ok, netul merge perfect!

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dai prea putine detalii. Daca e prin WiFi e si normal mai lent decat prin cablu.

| SirbGabriel explică (pentru doctorandus):

Pai spune ce detalii iti mai trebuie, nu e modem prin WiFi, e simplu de la RomTelecom.