| Marriann77 a întrebat:

Salut.mi-am cumparat o imprimanta multifunctionala Canon cu duplex automat dar nu prea stiu s-o folosesc. spre exemplu vreau sa printez prima si a doua pagina de pe un document pe o hartie tot fata verso.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce tip de Canon ai? Oricum, in momentul in care ii dai sa printeze trebuie sa fie undeva sa printeze fata-spate sau duplex.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Citeste cartea ei tehnică manualul de instructiuni acolo i ti arată pas cu pas ce trebuie sa faci si cum sa o folosesti.