| telluno a întrebat:

Salut,
Mi-am cumparat un sistem audio Samsung Sound Bar wireless, momentan pornesc bluetooth-ul din telefon si ascult musica.
Stie cineva daca imi cumpar stick bluetooth din calculator pot sa ma conectez la el? Cine mai are asa ceva sa imi dea si mie un sfat, ce stick sa imi iau, model, de unde.EU sunt din Bucuresti.
Multumesc. FUNDA!

4 răspunsuri:
| nubo1986 a răspuns:

Nu conteaza modelul bluetooth-ului, o sa iti mearga oricum big grin

| telluno explică (pentru nubo1986):

Am inteles ca imi trebuie un stick bluetooth care sa emita audio, nu date.

| nubo1986 a răspuns (pentru telluno):

Nu man... folosesti doar stikul norman de bluetooth pentru pcwinking stiu pentru ca si eu am la fel...

| telluno explică (pentru nubo1986):

Ai si tu un sistem audio fara fir si asculti din calculator in sistem cu stick bluetooth normal?
Lasa-mi si mie id tau de mess sa vorbim mai multe.
Ms