| fresHZoNe a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un HTC Sensation, dar am o problema. Vreau sa stiu daca il rootez si ii pun un card de 16 gb sa spunem. imi pot instala aplicatiile pe card fara sa am erori? Ma intereseaza acest aspect pentru ca telefonul are doar 1GB ROM si nu prea imi ajunge mie big grin
Samsung Galaxy S2 imi place pentru ca are 16GB ROM si 1GB RAM, dar prefer totusi calitatea HTC. Dau fundita raspunsului care este cel mai concret. Multumesc.

2 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Binenteles,instalezi pe card aplicatiile!

| fresHZoNe explică:

Intreb asta pentru ca am avut un HTC HD2 si ii pusesem android. Aveam probleme cand instalam sau mutam aplicatiile pe card. Uneori nu se mai deschideau pana cand nu le mutam inapoi in memoria telefonului.