| salcianu1000 a întrebat:

Salut nu pot sa intru in mail imi da urmatoarea eroare: We're experiencing some technical difficulties...

We’re sorry, but Yahoo Mail can't load due to a temporary error. You can try back again shortly, or visit our help pages for ways to troubleshoot the issue.

Temporary error: ymws:Server.UserOpenFailed

ma puteti ajuta. multumesc!

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

E posibil sa faca si ei verificari si atunci nu poti intra. Asteapta cateva ore si reincearca! Mult noroc!

| justyoung9 a răspuns:

Reincarca pagina.asa imi apare si mie dar, dupa scurt timp, isi revine