| LiimeXdx a întrebat:

Heiii :3 De ce nu imi mai functioneaza adresa de email? ..Scrie "We're experiencing some technical difficulties...
We’re sorry, but Yahoo Mail can't load due to a temporary error. You can try back again shortly, or visit our help pages for ways to troubleshoot the issue.

Temporary error: 14
Visit Help for troubleshooting instructions
Try Again"
Ce pot sa fac in legatura cu asta? happy
Funda+vot! ♥

3 răspunsuri:
| TempestUV a răspuns:

Inseamna ca Yahoo Mail este temporar inactiv. Incearca mai tarziu.

| KeepCalmBaby a răspuns:

E posibil sa ti se fi spart email-ul. Acelasi lucru imi arata si mie. Mi-am facut alt cont si atata tot... E naspa

| QMF a răspuns:

Poate fi o problema de la Yahoo, parca sapttamanile astea era vorba despre un virus dintr-o reclama care aparea pe Yahoo si, posibil de asta nu iti merge email-ul.