| Emmanuelle3 a întrebat:

Am o problema sper sa ma puteti ajuta: Acum cateva luni am vrut sa imi sterg contul de yahoo si am facut-o, dar dupa m-am razgandit si l-am reactivat. Problema este ca cand am intrat pe e-mail mi-a scris asta : We're experiencing some technical difficulties...

We’re sorry, but Yahoo! Mail can't load due to a temporary error. You can try back again shortly, or visit our help pages for ways to troubleshoot the issue. Si am incercat multe variante ca sa fac sa mearga dar nimic. Cum as putea sa rezolv problema? Funda raspunsului care ma ajuta! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Angyclon a răspuns:

De obicei tipul asta de problema se rezolva de la sine. Am avut si eu problema asta pe un e-mail si a trecut in vreo cateva ore. Poate dura si cateva zile, din cate stiu eu. Sper sa se rezolve repede. Take care!