| RazzyFUnik a întrebat:

Salut
are cineva eroarea Temporary error: LaunchTAE14 atunci cand se conecteaza la emailul de yahoo? ce ar fi de facut?
"We're experiencing some technical difficulties...

We’re sorry, but Yahoo! Mail can't load due to a temporary error. You can try back again shortly, or visit our help pages for ways to troubleshoot the issue." Pe alt id merge sa intru pe mail.
multumesc

Răspuns Câştigător
| FlowGaj a răspuns:

Se pare ca serverul de e-mail alocat userului tau este cazut momentan! Probabil o problema de mentenanta! Si eu intampin aceeasi dificultate pe o adresa, iar pe alta functioneaza perfect. De obicei dureaza maxim 2 ore!

Sper ca ti-am fost de ajutor!

Salut.