| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot tine idle. dupa 1 min imi arata la status idle.si daca intreb pe cineva cat idle am imi zice.5 min.6 7 8 9 etc problema e ca daca iese de pe mess si intra inapoi. ii arata ca am 1 min idle.sad care e problema?

2 răspunsuri:
| trompeta a răspuns:

Idle iti apare atunci cand tu nu te atingi o perioada de tastatura sau de mouse. Dupa un timp messul intra in idle, timpul poti sa ti-l setezi tu. Intri la preferencess, privacy apoi dai la show me as "Idle" if I don`d use my computer for ( si aici iti selectezi tu dupa cat dimp sa iti apara idle la status daca tu nu umbli la pc, pui 50 min si nu iti mai apare) Bafta!

| DarKnNNeS a răspuns (pentru trompeta):

Da stiu asta.deci am idle 50 min. daca stai si uh 50 min pe mess... daca dai sing out...si intrii inapoi. apare 1 min.asta nu stiu dc?sadsadsad