| RoseOfTheFire a întrebat:

Salut nu stiu ce sa fac de ceva vreme imi merge cam greu google chrome nu stiu ce are bine il am de ceva timp aproape un an ce credeti ca ar trebui sa fac sa il schimb sa il downloadez din nou a aparut alta versiune mai noua si mai buna si la fel face si cand joc un joc se blocheaza ce sa fac funda la cel care ma ajuta?

2 răspunsuri:
| Rikudou a răspuns:

Cheama pe cineva sa-ti reinstaleze windows-ul.Asa fac eu pentru ca am calculator vechi si trebuie sa-l actualizez din cand in cand.Pentru a curata fisierele foloseste CCleaner pe care il poti lua de aici : http://www.filehippo.com/download_ccleaner/

| CristiPalidu a răspuns:

Chrome, fara suparare, e un ***.
Foloseste Mozilla Firefox, Opera sau celebrul nostru Internet Explorel laughing