| alexandru11111 a întrebat:

Salut, stie cineva de ce merge mai greu de la o vreme google chrome?. funda

5 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Fa urmatorii pasi :
- Settings
- History
- Clear Browsing data
- Bifeaza tot
- apasa clear browsing data si asteapta
O sa stearga cache, cookies, etc!
Totusi poate ai prea multe extensii!

Pentru a sterge sau dezactiva extensii :

- Settings
- Extensions
- Debifeaza ce nu folosesti, sau sterge happy

| andrei1237 a răspuns:

Stiu si mie imi merge foarte greu.Presupun ca din cauza navigarii sporite pe site-uri virusate.

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Eu am incercat toate browser-urile posibile, dar nici unul nu m-a multumit. Acum folosesc un browser nu prea cunoscut dar pot sa spun ca e cel mai rapid din cate exista. Browserul se numeste Comodo Dragon. Nu o sa ai probleme cu el.
Succes!winking

| EvelynAlexandra98 a răspuns:

Foloseste Mozila Firefox, e mult mai rapid. Il folosesc de ceva timp si nu am treaba. Poate e si de la Windows, dupa un timp, nici mie nu imi mergea Chrome-ul, dar Mozila merge oricand.

| alexandru11111 explică (pentru EvelynAlexandra98):

Windowsul e instalat de 1 saptamana