| anonim_4396 a întrebat:

Salut nu stiu de ce nu imi vede cd-rom-u am intrat si la computer management si acolo la dvd/cd rom este scrie asa TSSTcorp CDDVDW SH-222AB si este cu semnu mirari galben din cate stiu lipseste driveru unde lasi putea gasi?

8 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Du-te aici, descarca si incearca-le:
http://www.firmwarehq.com/Samsung/SH-S222A/files.html
- daca nu merge unu, il dezinstalezi, restart si instalezi altul.

| Anonimu161997 a răspuns (pentru horia2012):

Ok o sa incerc si daca merge ai funda happy

| horia2012 a răspuns (pentru Anonimu161997):

Ok.

| Anonimu161997 a răspuns (pentru horia2012):

Ai idei nici mcar nu mile deschide
?

| horia2012 a răspuns (pentru Anonimu161997):

Cum sa nu le deschida? Eu le-am descarcat pe toate de la SA00 la SB02 ( download, save, dublu clik pe.exe). Nu le poti instala de pe cont de "user". Trebuie sa fii administrator.

| Anonimu161997 a răspuns (pentru horia2012):

Am rezolvat era de la un virus am renstalat win si a mers mrs arcum

| horia2012 a răspuns (pentru Anonimu161997):

Cu placere. Stii si tu ca solutia nu e sa instalezi de fiecare data sistemul. Descarca asta gratis si fa o scanare din cand in cand.
Mai ales acum ca ai instalat sistemul.
http://download.cnet.com/Spybot-Search-Destroy/3000-8022_4-10122137.html
-dupa instalare s-ar putea sa-ti ceara sa faci update la baza de date a lui. Faci update.

| Anonimu161997 a răspuns (pentru horia2012):

Acum mi-am facut un beckap cu Acronis 2011