| costincapslook a întrebat:

Salut, nu stiu de unde am instalat in pc sweetIM si cred ca l-am sters dar cand deschid calculatorul imi apare ceva ca sa dau uninstall.cum fac sa dispara acel mesaj ca in control panel nu apare acel sweetIM.Si inca o chestie, imi pica netul mereu de cand mi-am instalat o versiune mai noua de yahoo si pe cea veche nu o mai gasesc de descarcat. Ceva ajutor?

5 răspunsuri:
| PurpleBox192 a răspuns:

Daca ai winxp alege din bara de start Set Program Access and Defaults iar de acolo din partea dreapta a ferestrei care iti apare alegi prima Change or Remove Programs.Cauti in lista aia sweetIm si il dezinstalezi de acolo, nu e util deloc.
In legatura cu conexiunea la net, nu cred ca e de vina Yahoo...

| costincapslook explică (pentru PurpleBox192):

La remove programs nu gasesc porcaria aia de sweetim...

| PurpleBox192 a răspuns (pentru costincapslook):

Inseamna ca ai sters-o deja

| costincapslook explică (pentru PurpleBox192):

Si atunci dc apare cand pornesc pc-ul un mesaj care ma ajuta sa dezinstalez? laughing

| PurpleBox192 a răspuns (pentru costincapslook):

N-am idee, mai cauta prin lista aia