| Cosmina_8537 a întrebat:

o prietena a avut cont pe TPU si cand era mai mica se juca si scria raspunsuri la intamplare..acum vrea sa isi refaca contul, de la 0, pe aceeasi adresa de mail...ne puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Commandoo a răspuns:

Asa este si contul meu l-am facut acum 2-3 ani si se numea merimeria de abia acum il folosesc ideea mea este sa faca pe alta adresa de email daca n-are sa-si faca

| AlinRuță a răspuns:

Pai nu poti sa-ti faci pe acelasi mail! Insapoate sa inceapa sa raspunda bine! Ea are deja punte stranse pe acel cont asa ca ar putea continua! Funda?