| Davidddddd a întrebat:

Salut! O să primesc peste câteva zile un colet, livrat de curierul poștei (prioripost). Cel mai probabil nu o să fiu acasă. Poate să îl ridice mama, arătând buletinul meu? Sau coletul va fi dus la oficiu? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca-i ok sa-i arate mama ta buletinul si sa semneze pentru pachet.

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

In principiu poate sa il ia mama ta aratand buletinul tau. Vezi ca o sa te sune curierul inainte de a veni sau o sa-ti trimita un SMS si poti sa-i spui asta.