| anonim_4396 a întrebat:

Salut oameni! de la o vreme imi face figuri messu.
scriu id-ul si parola ii dau sign in se incarca 2-3 secunde si ma pune sa ma loghez iar si nu-mi da nici chestia aia cu "troubleshot" nimic, iar cand in sfarsit intra dupa 2-3 minute isi da singur log out.
ce sa-i mai fac?

4 răspunsuri:
| Mikasa a răspuns:

Si mie imi mai aparea asa cateodata, si nu aveam nimic in neinregula cu id-ul sau parola.incearca sa deconectezi si sa conectezi iar inernetul sau sa mai astepti putin. Daca nu incearca sa-ti faci o parola noua.

| anonim_4396 explică (pentru Mikasa):

Am facut chestia asta si degeaba. ma bagam in balamuc messu asta

| corina497 a răspuns:

Asa imi apare si mie.dar deconectez netu si apoi il conectez.si apoi imi merge si mie.happy

| vivinusa a răspuns:

Fa-ti alt id si mie mi-a facut asa acum am 4 id