| marcel12 a întrebat:

Pot sa instalez Windows-ul de pe STICK? In loc sa il instalez de pe CD?

Răspuns Câştigător
| Mefist0 a răspuns:

Da, poţi.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poti. Faci o imagine bootabila petru windows, o pui pe stick si cand vrei sa il instalezi pui usb ca prim device de bootare.

| Vali0n a răspuns:

Din pacate eu nu am vazut pe nimeni sa puna windowsul de pe stick parerea mea este ca nu merge sal pui de pe stick dar iti sugerez sa incerci daca nu merge mai bine fal pe cd funda?

| MIVCrochet a răspuns:

Da. Eu am un netbook fara unitate optica si am instalat XP cu un stick. Trebuie sa realizezi un stick bootabil. Eu am facut cu ajutorul acestui articol http://www.go4it.ro/......l-3124245/

| Catalin270 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=1145
Ai aici tot ce iti trebuie. Funda?

| XxKIRAxX a răspuns:

Da poti dar daca vr sa il instalezi pe un PC trebuie sa umbli in bios big grin

| Wulis a răspuns:

Da poti sa instalezi