| vladutzu1234 a întrebat:

Pot sa-mi instalez alt windows fara cd sau stick? Funda.

7 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Off Doamne tare ar fi bine sa taca cei care nu se pricep la informatica. da se poate sa instalezi direct de pe HDD insa trebuie mai intai sa copiezi fisierele intr-o partitie si sa editezi fisierul de BOOT. uite aici un tutorial cum se face http://videotutorial.ro/......ial-video/

| stanly7 a răspuns (pentru al3xander):

True that!

| al3xander a răspuns (pentru stanly7):

Da dar va instala windows 7 pe langa sistemul actual (vei avea dual-boot), oricum e si asta o alternativa buna.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiGe a răspuns:

Nu, nu ai cum, este imposibil, trebuie neaparat un CD pe care sa ai datele windows-ului!
Bafta!

| qwertyasdf1234 a răspuns:

Nu prea. Singura solutie alternativa ar fi o imagine virtuala a unui cd, dar ai nevoie de windows pentru asta.