| tal4556 a întrebat:

Cand scot stick-ul daca instalez windows 10?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Dupa prima restartare. Altfel, in functie de setarile facute in Setup BIOS, instalarea se poate lua de la capat.

| raz0000001 a răspuns:

Dupa primul restart

| RoxanaS90 a răspuns:

Depinde de setarile pe care le ai facute in Bios. Daca ai first boot device setat pe usb - este posibil ca dupa primul restart sa inceapa iar instalarea windows-ului automat. Daca ai setat in bios la first boot device HDD atunci stick-ul poate sa ramana introdus pana la nesfarsit. Il scoti cand vrei tu.