| VasilescuVasilescu a întrebat:

Recent cineva a vrut sa imi acceseze sau sa imi fure contul de Facebook. Am primit cod de resetare parola pe mail si telefon. Nu a reusit. Intrebarea mea este daca pot afla macar din ce oras este persoana respectiva. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| FabianelSHAF a răspuns:

Salut, din păcate pentru tine, nu poţi afla nimic despre el... Dacă Facebook avea IP Log, stătea altfel treabă şi ar fi bine să bage unul. Ai detecta foarte uşor cine ţi-a intrat pe cont. Ai grijă pe viitor, încearcă să foloseşti parole mai bune, formate din litere şi cifre random. O zi bună.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa afli daca n-a reusit sa acceseze contul