| troleibuz a întrebat:

Cineva a incercat sa imi acceseze Facebook-ul aseara, a apasat de doua ori pe recuperare parola si am primit cod. Avand in vedere ca nu a reusit nimic, ar trebui sa mai schimb parola?

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu, nu are niciun rost.

| gabicoo a răspuns:

Da. Și poți să-ți faci autentificare în doi pași: parolă plus un cod primit prin SMS.

| VoidEternal a răspuns:

Da, și dacă ești smart îți schimbi și adresa de email asociată contului.

| ReddY25 a răspuns:

Da,pentru siguranța ta

| blackann a răspuns:

Cel mai bine o schimbi.

| Ararat a răspuns:

Nu are rost. Nu iti stie parola. Baga 2FA

| Ale21345109 a răspuns:

Buna. Eu iti recomand sa ti o schimbi. Chiar daca nu a reusit, sunt anumiti hackeri care pot sa ti o afle prin metoda asta cu recuperare parola. Daca a incercat, poate incerca din nou dupa ce se prinde de smecherie. Ar fi bine sa ti o schimbi atata timp cat stii ca a fost o tentativa sa ti intre cineva in cont...