| bvkeny a întrebat:

Salut! Se poate incarca o bricheta cu o butelie? Daca da, cum? Mersi!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine o bricheta zippo cu gaura sa torni motorina in ea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu fă prostii ca explodează butelia, vezi ca sunt centre de incarcat brichete sau erau in anii 80, 90, acum gasesti peste tot brichete numai trebuie incarcate le arunci astea goale si cumperi altele noi.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu ai cum sa le connectezi, ti-a zis AllMight de un spray, ala se gaseste la eMAG si Dedeman, pentru ca se mai foloseste si la letcon pe gaz

| NotNamed a răspuns:

Lene iti e sa cumperi o bricheta la 2 lei. De fumat ai stiut sa te apuci si sa.ti dai banii. Acum dai si pe brichete.

| bvkeny explică (pentru NotNamed):

Am gasit o bricheta pe care o folosea tata cand fuma si vreau sa o folosesc eu
care-i problema ta lol laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Se poate, eu am acasa un tub de tip spray de 300 ml. mai incarc din cand in cand bricheta cu care aprind aragazul.
Se introduce varful de la tubul de spray cu gaz in fundul brichetei pe care vrei sa o incarci si apesi. Ca in poza asta :
https://www.cheapsale2021.net/......s?/content

Acum nu stiu ce fel de bricheta ai tu, o fi de aia smechera cu capac.

| wssxwi a răspuns:

Gaz Eurojet pentru Brichete 300ml g search
Pe ce planeta traiti?