| Eღilia62 a întrebat:

Stateam pe net pe facebook si dintr-o data s-a inchis calculatorul, fara sa afiseze ecranul de log off. A aparut pe ecran "entering in sleep mode" pe fundal negru si apasam butonul de Start si Reset de la unitate degeaba ca nu raspundea la comenzi. L-am scos din priza si l-am bagat iar.Merge.Dar nu e prima data.

Dar totusi de ce s-a intamplat? Si e normal sa se mai intample asa ceva din cand in cand?

2 răspunsuri:
| House a răspuns:

E un virus! baga un antivirus sau dac ai dai o scanare

| robby212 a răspuns:

Nu este normal!
Dar ai putut (doar daca ai tastatura ca a mea) am un buton pe ea de unde pot sa fac asta! Intra aici sa vezi de care www.geniusnet.com