| gladiatoru5000 a întrebat:

Salut, știe cineva care se pricepe, în strangere de donații? Am o problema de multi un an cu un chist care tot iese înapoi și nu dispun de bani în fiecare luna, știu ca sunt firme mari în tara dar nu stiu ce sa zic, așa mi-a zis un amic azi, dar nu stiu la cine sa apelez...Am băgat vreo 2000 euro intr-un an și degeaba ...Cine mă poate ajuta cu o idee?

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai nu esti asigurat?
Se doneaza in cazuri grave nu in chisturi...

| gladiatoru5000 explică (pentru alina2k18):

Ok Mersi

| gladiatoru5000 explică (pentru alina2k18):

Si nu-s asigurat

| alina2k18 a răspuns (pentru gladiatoru5000):

Pai fa-ti asigurare medicala si platesti din mana gen daca tot nu esti salariat, 200 lei/luna.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Intra pe www.împarte.ro si alege o fundație care se potrivește cu problemele tale de sănătate si ia legătură cu ea pentru strângere de fonduri. Exista si fundații religioase care sunt mai de încredere.