| daddy12 a întrebat:

Salut..stie cineva ce imprimanta printeaza color.fata-verso folie transparenta. vreau sa fac niste carti de vizita..trebuie imprimanta ink-jet sau laser? inca ceva. vreau sa printez color...astept raspunsul vostru. sper sa ma ajute cineva

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Salut,iti trebuie imprimanta laser, am vazut un model dar era destul de scum cam 1500 de euro...far daca cauti vei gasi si mai ieftin.norocwinking

| daddy12 explică (pentru Niiiicu):

Mersi mult..am gasit intre 500 si 600 de ron imprimante laser color