| Daniel_Dan_1997 a întrebat:

Salut, stie cineva vreo crema pentru acnee care sa fie la fel de buna ca isotrexin gel? Il gasesc din ce in ce mai greu, e nasol ca online nu se vinde si nu pot folosi ori ce, multe creme iti ard pielea degeaba si fara sa aiba vreun efect.

Răspuns Câştigător
| Pondila_Mihnea_1995 a răspuns:

Poti folosi argila.Se prepara cu apa si dupa se aplica pe fata

3 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Uita-te ce contine, apoi cauta orice alte creme cu componente asemanatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar toate cremele bune de pe piata pentru acnee dispar laughing
Poti sa folosesti maskrym, argila e un bun absorbant dar totusi trebuie sa folosesti si un tratament.

| alina1234555 a răspuns:

Fucidin H