| robert1595 a întrebat:

Sunt clasa aXa la un liceu tehnic cu profilul electronica si automatizari si as dori sa aflu la ce materii se da bacul? E cam nasoala treaba cu bacul si as vrea sa ma axez pe obiectele la care dau bacalaureatul. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AddeLinna a răspuns:

Si eu am acelasi profil.deocamdata se crede ca se ramane pe vechea metoda romana mate fizica/chimie/biologie dupa preferinta.Desi cica s-ar putea vota o noua lege privind structura bacului si ar baga sa dam bac si dintr-un modul.

| robert1595 explică (pentru AddeLinna):

Ce motiv ar fi sa mai dam bacul dintr-un modul daca oricum dam atestatul ala? Au si astia de la minister niste idei.

1 răspuns: