| NARCISOng a întrebat:

Salut,sunt decis de mult timp sa achizitionez niste boxe puternice, din cate am inteles eu cred ca sunt bune dar va cer si parerea voastra. https://www.electronic-star.ro/......193084.htm

2 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Daca tu ne ceri noua parerea, inseamna ca nu esti profesionist, nu le vei folosi intr-un club. Si atunci, ma intreb: unde vei folosi tu acele boxe puternice? Acasa, ca sa deranjezi si vecinii? Ia ma gandeste-te inainte de a face o astfel de achizitie.

| NARCISOng explică (pentru francut):

Vreau sa stiu daca sunt bune de ceva atat