| Kunterr a întrebat:

acum o ora am fost zgariat de pisica mea aproape de ochi. M-am dezinfectat dar tot stau cu teama ca se poate intampla ceva.
Dupa ce m-am dezinfectat tot se mai poate intampla ceva? Sau sa stau linistit?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă te-ai dezinfectat, stai liniștit. Era de preferat să o faci cu betadină, nu cu spirt.
Era pisica ta, nu una maidaneză, care nu avea vaccinurile făcute. Nu-ți mai face atâtea griji...

2 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Arunca pisica.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Doar ca rana e dureroasa si de obicei se vindeca greu, deoarece mata are multe bacterii in gheare si in saliva.