| Uchida a întrebat:

Ajutor, astazi am realizat ca programele din Control Panel nu mai sunt ma refer la " Programs and Features ", aseara nu avea nimic erau toate 51 acum mai sunt 2 crying. Am windows 7 ultimate... Toate programele merg dar nu mai sunt acoloo crying(((. FUNDA!

4 răspunsuri:
| Phantom933 a răspuns:

Nu au cum sa nu fie..stai linistit... daca nu erau acum nici macar monitoru nu il porneai...cauta la searh:Control Panel

| Uchida explică (pentru Phantom933):

Programele si jocurile de la " programs and features " crying(

| Phantom933 a răspuns:

Atunci cauta la searchtonguerograms and features

| Uchida explică (pentru Phantom933):

Ce nu intelegi ca din 51 nu mai apar decat 2 si am facut si asa waiting