| CatyBaty a întrebat:

Alaltaieri am comandat de la Emag Un Ipod shuffle, tot ok, si aseara mi-a trimis un mesaj cum ca produsul va veni astazi 21.12. 2013 intre 09:00 si 14:00 dar a depasit termenul de livrare iar la istoricul de comezi scrie ca coletul doar a fost predat curierului. Intrebarea mea: Va veni astazi coletul?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Iti dai seama ca masina nu vine doar la tine, soferul trebuie sa livreze si alte colete in diferita localitati.
Stii cand pleaca masina, nu poti sti cand ajunge, pe drum se pot intampla multe.
Probabil vei primi astazi coletul.

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Vrajeala,nu castigi nici macar un cent.
Bine ar fi sa stam toti pe Net si sa castigam bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai noroc da, daca nu...luni.

| MinaLovee a răspuns:

Daca ti-a venit mesajul inseamna ca va veni daca nu intre orele spuse mai tirziu, dar a veni!
Funda?