| PkAdi a întrebat:

am 15 ani am buletin si mi-am comandat 2 rozete pumnal de pe net prin posta romana daca nu am 18 ani pot sa ridic comanda de pe numele meu sau il folosesc pe a lu' mami laughing?

Răspuns Câştigător
| AoiTori a răspuns:

Daca ai buletin poti si de pe numele tau. Eu asa am facut (am avut o comanda la13 ani si a tr sa fol buletinu mamei si o data la 14 cand mi s-a dat voie cu buletinu meu) Fundda?

3 răspunsuri:
| Rikudou a răspuns:

Pe numele mamei tale. Poti pur si simplu sa-i cer buletinul si sa te duci sa ridici coletul.Eu am facut asta cand aveam 12 ani. Fundita tongue?

| BubbleShoot a răspuns:

Da poti. daca ii dai buletinul :*

| Elvira94 a răspuns:

De ce ar avea cineva nevoie de două rozete pumnal? Mă depăşeşte.