| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 13 ani si inaltime 1, 47
Sunt scund nu e asa? Cand o sa cresc si eu mai multi? Adica parintii nu sunt scunzi asa straight face

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

O sa mai cresti...baietii se dezvolta mai greu.De obicei mai pe la sf gimaziului si inceputul liceului o sa te inalti. Stai linistit ca mai ai timp!winking

7 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Vei creste. Stai linistit. Esti inca copil. Bafta!

| MrAlex a răspuns:

O sa mai cresti stai linistitwinking

| Lariii99 a răspuns:

Buna.
Eu te sfatuiesc sa joci basket sau handbal deoarece daca joci un timp mai indelungat cresti in inaltime tot mai mult.
Poti merge si la sala daca vrei.
Sper ca te-am ajutat! happy
Funda? puppy dog eyes

| 니코 a răspuns:

Sau inot ca si ala te lungeste

| AlExAlExAnDrU a răspuns:

Fiecare creste in ritmul sau... Daca faci sport gen:fotbal nu o sa te inalti daca faci basket, volei inot poate da! Eu sunt multumit de inaltimea mea de 1.57 si am 13 ani la 12ani aveam 1.47 deci apucate de sport...

| WebEye a răspuns:

Nu iti face griji daca ai doar 13 ani mai ai inca timp sa cresti, te sfatuiesc sa practici un sport cel mai bun ar fi inotul si sa te pui pe alergat 15-20 min in fiecare zi si vei vedea rezultate si in inaltime si in sanatate, si apropo somnul este foarte util pentru dezvoltarea ta

| GQ a răspuns:

Am un prieten, 15 ani, si are 1.59. O sa vina pubertatea si peste tine, stai calm, pe la 15 ani, o sa te miri,, Ce mare sunt''. Asta o spun din propria experienta. Asa ca nu-ti place griji, acum esti in floarea varstei, bucura-te, nu sta stresat. O seara placuta!