| BogdanAndrei42 a întrebat:

Am avut Windows 7 Ultimate, si am descarcat de pe net de pe site-ul Microsoft imagine iso sau ceva de genul pentru. Windows 10 pro.Si acum vreau sa trec iar la Windows 7 Ultimate ca am vreo jumatate de an de cand folosesc windows 10 pro si vreau sa trec inapoi la 7 ultimate.Am mai facut aceeasi chestie la un prieten dar dupa mi-a zis ca Windows-ul 7 ultimate e cooiat sau ceva de genul nu e original si zicea ceva de Geniune sau de licenta.Si vreau sa va intreb daca imi va da windows-ul 7 ultimate original la loc si daca imi va sterge jocurile din calculator deoarece am vreo 15-20 si nu vreau sa le stearga ca am stat mult sa le instalez...

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai facut update de la Windows 7 la Windows 10, uite aici: https://www.e-depanari.ro/......ndows-8-1/
Daca ai sters Windows 7 si ai instalat 10, adio!

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Daca iti instalezi windows 7 neoriginal, din pacate vei pierde toate datele. Desi nu inteleg de ce vrei win 7, windows 10 pro e de 3 ori mai bun.

| UserRo10 a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

W7 e pe vechiul pc.

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru UserRo10):

Pai stai un pic, tu ai 2 pc-uri, unul cu win 7 si altul cu 10?