| Alessio223 a întrebat:

Salut TPU, am câteva monede vechi și as vrea sa știu unde as putea sa le vând in afara de olx

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Am gasit 2 site-uri unde se pot vinde monezi vechi, in regim de licitatie:
https://bidfocus.net/? gclid=EAIaIQobChMIjPCr7ovc_QIVB-J3Ch1QHgl7EAAYASAAEgIRx_D_BwE
si
https://numisbid.ro

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe ebay, in viata de vechituri, pe FB-ul tau, in ziarul local la mica publicitate samd.

| sierra1 a răspuns:

Sau okazii.ro dar cam tot aia e...

| dannyel86 a răspuns:

Sunt si pe Facebook grupuri cu oameni interesati de monede vechi si nu numai. Poti intalni colectionari dispusi sa investeasca in obiectele tale (daca ele prezinta interes pentru altii).

| gemeni6226 a răspuns (pentru dannyel86):

Multumesc si eu sunt interesata am nu numai monede dar si bancnote vechi.

| aditimus a răspuns:

Orice magazin de antichitati, amanet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În galeriile de arta poti vinde monezile, spre exemplu. Însă cele mai multe șanse, sunt online vânzările.