| Zippy a întrebat:

Am ceva probleme cu o eroare(Visual C++) si am auzit ca e din cauza net.frameworker-ului care nu e last version.Problema e ca eu am Windows XP, iar ultima versiune de framework necesita neaparat windows 7.Nu am de unde sa fac rost de windows 7 decat pur si simplu sa il descarc de pe net.Acum vine intrebarea mea:daca descarc windows 7 si il instalez fisierele mele(in afara de partitia unde instalez windows-ul)se vor sterge?

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Daca instalezi windows 7 nu se vor sterge fisierele dar nu-i nevoie sa instalezi win 7 doar pentru atata lucru.
Actualizeaza driverele si daca asta nu rezolva nimic cauta NET Framework pentru xp, nu trebuie sa fie neaparat ultima versiune.
Succes!

| Zippy explică (pentru WR104):

Driverele sunt toate actualizate si am versiunea 4.0 de framework(ultima versiune).Si tot imi arata eroare asta urata.

| Zippy explică (pentru WR104):

Am incercat ce scrie acolo, ba chiar am dezinstalat tot office-ulsad

| JockerStoica a răspuns:

Dezactiveaza Antivirusul caci de la el iti apare problema cu error Visual C++ dezactiveaza-l! sal

| Zippy explică (pentru JockerStoica):

Nu am antivirus de cateva zile, deci nu e de aia.

| JockerStoica a răspuns:

Baga id meu alex_sandu5 daca ai teamviewer