| Mimiiii a întrebat:

Am comandat astăzi 2 huse de telefon și vânzătorul mi le-a pus pe poștă. Coletul e pe numele bunicii mele. Ea nu e săptămâna asta acasă, pleacă din țară în vacanță, dar mi-a lăsat copie după buletin. Am 12 ani și de asta le-am comandat pe numele ei! Dacă mă duc acolo cu copia de buletin credeți că îmi dă coletul? Mulțumesc pentru răspuns!

Răspuns Câştigător
| Edmonds2342 a răspuns:

Da, cred că vei putea sa ridici coletul. Depinde totuși de personalul de la posta daca e înțelegător, eventual îi poți spune motivul pentru care e pe numele bunicii și te va înțelege.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Ar trebui, te duci si vezi.