| leolord669 a întrebat:

Buna ziua, am plasat o comanda online cu cardul de pe ro.calvinklein.com si cand am pus detalile am pus email adresa tot dar nu mi-a cerut nici un numar de telefon, cum o sa ma contacteze pe mine curierul in momentul in care ajunge comanda la mine acasa? (Site-ul presupun ca vinde in toata Europa nu doar in Romania si de aia cred ca nu puteam plati ramburs)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil vei primi un mail in care vei fi informat cand ajunge.
Sunt destui curieri care nu suna, mai ales daca e colet international.

| leolord669 explică (pentru suntserios):

Si cum crezi ca o sa pot primi coletul? E posibil sa nu fiu acasa si nu inteleg cum m.ar contacta, dar nu ma va suna pe email

| suntserios a răspuns (pentru leolord669):

Poate vor fi date de contact ale curierului in mail. Daca nu primești îi contactezi. Altceva nu știu ce să zic.

| leolord669 explică (pentru suntserios):

Crezi ca daca nu o sa pot sa primesc comanda va fi coletul trimis la posta si sa il pot ridica de acolo?