| Eastwood a întrebat:

am o eroare la internet...Eu folosesc opera și scrie : nu s-au recepționat date, nu s-a putut încărca pagina web, deoarece serverul.nu a trimis niciun fel de date

2 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Ai incercat sa folosesti si alt browser? (Firefox, Safari, Chrome, sau internet explorer) sa vezi daca iti merge netul? daca da atunci s-ar putea sa fie o setare ceva aiurea in calculatorul tau sau sa fie picat netul (de la providerul tau de net)

| ŞtefyyyŞtef a răspuns:

Mai întai scoate mufa de la internet şi apoi introduce-o din nou, dacă tot nu merge atunci sună la cei de la care ai internet, probabil este o problemă la cutia de pe scară, cea cu firele de la internet. happy Şi eu am păţit.o şi i-am sunat, în 30 min au fost la mine şi mi-au rezolvat problema.