| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare legată de facebook.Cand vreau sa incarc o fotografie mi se încarca automat in fotografii de perete.Primesc like-uri la ea,si cand vreau sa o pun de profil, imi muta o copie in "Fotografii de profil"si faza e ca pierd toate like-urile.Cum pot sa le incarc direct in fotografii de profil?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Salut, Ted! big grin Plimbi cursorul pe imaginea de profil si o sa iti apara Edit Profile Picture. Dai click pe ala si alegi Upload Photo... happy
Sfat: ca sa se vada bine (intreaga), vezi sa fie patrata, de exemplu 400x400.

2 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Mai bine dai la albumul "Fotografii de profil" la optiunea aia sa vezi doar tu si gata. big grin Succes!

| ViViAnALaNa a răspuns:

Nu se poate happy Asa este, o copie happy e un album in care ai pus poza, iar apoi iti da o copie in albumul de profilwinking