| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare serioasa ok?! Ok deci pe contorul electric scrie 2340kwh cam cat o sa ma coste asta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ce vei plati sunt doar kw consumati de la ultima plata pe care ai efectuat-o. Nu ii platesti pe toti astia care sunt. Vezi pe ultima factura ce index ai avut. Adica kw care erau pe contor la data respectiva.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De unde să știm noi?!? Acum o lună, cât scria pe el? Scazi cifra aia din ce ai citit acum și înmulțești cu tariful din contract, plus taxe (certificate verzi, TVA etc.)

| Cyrano a răspuns:

1404 lei. daca pretul kwh este 0, 6 lei la EON.

| Cyrano a răspuns:

Aici ai un calcultator https://myline-eon.ro/comparator_oferte