| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica mare problema. Nu stiu de ce dar cand sarut sau pipai o fata (nu mereu) mi se scoala. Va rog sa nu radeti, pe mine chiar ma enerveaza chestia asta si nu pot sa o controlez, ce pot face sa cantrolez situatia?

Răspuns Câştigător
| Ieedi a răspuns:

Este o reactie tipic masculina si din pacate nu cred ca s-a gasit inca un remediu. Esti doar usor excitabil...

1 răspuns:
| NoisyDream a răspuns:

Ti se pare ca asta e o problema? Te anunt ca nu e. E ceva foarte normal pentru un baiat sanatos. Asta e mandria noastra! faptul ca suntem virili si potenti si iata dovada. Era grav daca nu se scula dar asa e foarte ok esti sanatos deci bucura-te de asta. Bafta in continuare.