| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema, am instalat placa video amd r5 m335, dar cand era la finish a aparut o eroare si nu s-a instalat,apoi am dat restart la pc,m-am uitat in device manager la display adapters si nu era nimic acolo, doar aia de la Windows 7(Standard VGA Adapter).Va rog ajutati-ma nu pot sa joc nimic cu placa video dedicata.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Mai poti incerca inca o data. inceraca ultimul driver dupa net

| KEiGHT a răspuns:

Salut, Instaleaza.NET framework 4.5 si DirectX 9.0c inainte de a instala Placa Video!

Succes!

| computerdany a răspuns:

Incearca 3d chip sau ma-config! se poate sa gasesti un driver mai nou!