| edy423 a întrebat:

Am o pereche de teniși Converse și s-au dezlipit puțin in lateral.Ma gândeam să îi lipesc și am auzit că acest lipici este bun: Dedeman Adeziv tip prenadez, Sticky, galben, 100 g - Dedicat planurilor tale
https://www.dedeman.ro › adeziv-tip-pre...

Păreri?

1 răspuns:
| AwGenetix a răspuns:

Poti cumpara direct prenadez. in orice caz, secretul lipirii, este lipirea prin presare. daca nu faci cumva ca partile ce urmeaza sa fie lipite sa le presezi puternic, poti pune orice lipici...degeaba.