| Panteraa a întrebat:

Cand deschid google chrom stiti ca arat 8 ferestre cu cele mai vizitate pagini. Cum pot sa mai adaug 2? Am sters 2 care nu imi trebuiau si au ramas 2 ferestre libere si nu stiu cum sa pun altele in locul lor. Si inca o problema ar fi ca atunci cand imi pun imagine de fundat la google nu ramane. O pun si sta dar daca inchid pagina si o mai deschid inca o data nu mai mi-o arata. Ce pot sa fac? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| IonutAxi a răspuns:

Pai trebuie sa intri de multe ore pe pagina aia, si dupa aia ramane salvata. Asa patesc si eu.Si daca nu apare deloc..dezinstaleaza Google Chrome..Si instaleazal din nou..intri pe paginile care le folosesti si vor ramane toate.Succes