| AnoNimMetin2 a întrebat:

am o problrma cu calculatorul. il deschid si cand tb sa apara dextop-ul imi apare sageata de la mouse, si cam 20-30 cmd-uri am windows 7 ce are?

3 răspunsuri:
| HidroGeNn a răspuns:

Cred ca daca ai da un link cu o imagine cum arata ar fi mai bine.dar cred ca esti virusatwinking deci reinstal windows

| AnoNimMetin2 explică (pentru HidroGeNn):

Am AVIRA anti virus!
xD

| danut7ddanut a răspuns:

Sa stii ca si eu am aceeasi problema si am laptop, si cand il pornesc (dar nu totdeauna)cand trebuie sa apara dextop-ul apare pe tot ecranul negru si doar sageata de la mouse.Si eu am windows 7 ultimate.Ce sa fac?