| Bogdan2111s a întrebat:

am o replica iphone 4s si a avut pe card jocuri iar eu cand am dat format la card sau sters si jocurile da numai pe card si acum apare acolo pe ecran si cand intru in ele spune ca au fost sterse acum cum pot sa le sterg si de pe telefon

2 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Nu am inteles intrebarea, daca dai format la card se sterge tot de pe el, daca vrei sa stergi tot ce ai in telefon dai format la telefon, nu-i logic

| Bogdan2111s explică (pentru AntonyoBoss):

Deci telefonul e replica si memoria lui era cardul ala, l-am reformatat s-a sters tot de pe card dar in telefon au ramas ioconitele alea care intri in ele si cand intru in ele imi spune aplication not found cum le sterg?