| Satana_Costin_1997 a întrebat:

am pus si eu un colet cu ramburs vinerea trecuta si doamna de la posta mi-a spus ca in 3-4 zile ajunge a ajuns m-a sunat destinataru eu cand pot sa imi ridic rambursu in cat timp imi vine rambursu

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca de exemplu destinatarul a ridicat astazi coletul, maine te poti duce la posta sa-ti ridici banii. Vezi ca trebuie sa ai buletinul la tine.

Bafta!

| Satana_Costin_1997 explică (pentru Jipa95):

Mersi funda -_- nu stiam si de aia ca imi trebuiesc bani neaparat

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Banii vor ajunge la vreo 3 zile dupa ce a fost ridicat coletul.

| Satana_Costin_1997 explică (pentru Dismally):

Ai mai trimis colete cu ramburs? si in 3 zile ai ridicat rambursu?

| Dismally a răspuns (pentru Satana_Costin_1997):

Am trimis si am primit sute de colete cu ramburs.